Hotel Ondava Stropkov

Ubytovanie

Priestranné izby s nábytkom v rustikálnom štýle v Hoteli Ondava vám doprajú komfort a príjemný relax. V každej izbe nájdete samostatnú kúpeľňu s toaletou a toaletnými potrebami, bidetom a dokonca aj vaňou. Súčasťou izieb je aj LCD televízor a internetové pripojenie. 

V prípade apartmánov sa môžete tešiť na dve samostatné časti – dennú a nočnú. Hotel ponúka kapacitu až 74 lôžok, samozrejmosťou je možnosť prístelky či detskej postieľky vo všetkých izbách aj apartmánoch. V cene ubytovania sú raňajky, ktoré si môžete vychutnať v jednej z dvoch hotelových reštaurácií. Voľný čas môžete stráviť v bare a na letných terasách. Vaše ratolesti sa počas voľných chvíľ zabavia v detskom kútiku.

Hotel má pre návštevníkov k dispozícii aj bezplatné parkovanie na hotelovom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Ceny ubytovania sú uvedené vrátane 10 % DPH. Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok obci.
Ubytovanie v hotelovej izbe s domácimi miláčikmi nie je povolené.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím